GABRIEL BOUYS Afp
SERIE A

Juventus umalo ispustio dva gola prednosti, a spasio ih je okvir gola, Vlašić odigrao cijeli susret za Torino

Bila je ovo peta ligaška pobjeda u nizu za Staru damu koja je privremeno došla na prvo mjesto
Piše: HinaObjavljeno: 11. studeni 2023. 20:41

Nogometaši Juventusa uspješno su obavili domaći posao u 12. kolu talijanske Serie A, svladali su s 2:1 Cagliari.

Juventus je suparnika sa Sardinije slomio golovima u drugom poluvremenu. Bremer je točno nakon sat vremena igre postigao prvi gol na utakmici, dok je u 70. minuti Rugani bio strijelac za 2:0.

Kada se očekivalo rutinsko odrađivanje posla do kraja od strane Juventusa, gosti su smanjili nakon prve prave šanse.

Dossena je nadskočio domaću obranu i u 75. minuti zabio za 1:2, dok je samo sedam minuta kasnije isti igrač umalo izjednačio na 2:2, ali je pogodio okvir vrata.

Pogotke s utakmice pogledajte OVDJE.

Juventus je tako upisao petu ligašku pobjedu u nizu, a ujedno je, barem privremeno, došao na prvo mjesto ljestvice.

Ima utakmicu više od Intera te bod više od suparnika iz Milana.

Subotnji program talijanske Serie A okončan je utakmicom bez pobjednika, nogometaši Monze i Torina su odigrali 1-1.

Oba pogotka su postignuta u drugom poluvremenu. U 55. minuti je Ivan Ilić doveo u vodstvo goste, momčad koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić. No, Torino nije dugo uživao u vodstvu, već je deset minuta kasnije konačnih 1-1 postavio Andrea Colpani.

Hrvatski nogometaš Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu za Torino. Monza je ostala na devetom mjestu ljestvice, dok je Torino napravio jedan korak naprijed i sada je na 11. mjestu.

07. svibanj 2024 16:08