AC Milan's Swedish forward Zlatan Ibrahimovic reacts after being injured following a collision during the Italian Serie A football match between AC Milan and Bologna on April 4, 2022 at the San Siro stadium in Milan. (Photo by MIGUEL MEDINA/AFP)

MIGUEL MEDINA Afp
BEZ POBJEDA FAVORITA

Kiks Milana protiv Bologne na San Siru, Arsenal teško nastradao u londonskom derbiju protiv Crystal Palacea

Milan i Bologna su u ponedjeljak u zadnjoj utakmici 31. kola talijanskog prvenstva odigrali bez pogodaka 0-0.
Piše: HinaObjavljeno: 04. travanj 2022. 23:18

Milan je napadao cijelu utakmicu, ali Bologna se branila i obranila i na kraju zasluženo odnijela bod sa San Sira i dodatno zakomplicirala borbu za naslov.

U večeras ranije odigranoj utakmici Verona je kod kuće pobijedila Genou sa 1-0. Momčad Igora Tudora je rano došla do vodstva, u petoj minuti je Simeone zabio za 1-0, a to je, kako se pokazalo, bilo dosta za pobjedu.

Milan je prvi na ljestvici sa 67 boddva, jednim više od drugoplasiranog Napulja i četiri više od Intera. Bologna je 12. sa 34 boda.

REZULTATI 31. KOLA:

Ponedjeljak:
Verona - Genoa 1-0 (G. Simeone 5)

Milan - Bologna 0-0

Igrano u subotu:
Spezia - Venezia 1-0 (Gyasi 90+4)
Lazio - Sassuolo 2-1 (Lazzari 17, Milinković-Savić 51 / Traore 90+5)
Salernitana - Torino 0-1 (Belotti 18-11m)
Igrano u nedjelju:
Fiorentina - Empoli 1-0 (Gonzalez 58)
Atalanta - Napoli 1-3 (De Roon 58 / Insigne 14-11m, Politano 37, Elmas 81)
Udinese - Cagliari 5-1 (Becao 38, Beto 45, 49, 73, Molina 59 / Joao Pedro 32)
Sampdoria - Roma 0-1 (Mhitarjan 27)
Juventus - Inter 0-1 (Calhanoglu 45+4-11m)

1 Milan 31 20 7 4 56 29 67
2 Napoli 31 20 6 5 56 23 66
3 Inter 30 18 9 3 63 24 63
4 Juventus 31 17 8 6 47 27 59
............................................

Težak poraz Arsenala

U posljednjoj utakmici 31. kola Premiershipa Arsenal je teško nastradao na Selhurst Parku protiv Crystal Palacea i izgubio s 3:0.

'Topnici' su odigrali užasno prvo poluvrijeme, a Mateta u 16. minuti nakon prekida i Jordan Ayew su zabili za Crystal Palace. U nastavku se Arsenal probudio, zicere su promašili Smith-Rowe i Odegaard, a u 74. minuti Wilfried Zaha je iz jedanaesterca stavio točku na i pobjede domaćina.

Pobjeda Real Sociedada

Real Sociedad je u ponedjeljak kod kuće u zadnjoj utakmici 30. kola španjolskog prvenstva sa 1-0 svladao Espanyol.

Pobjedu je domaćoj momčadi su sudačkoj nadoknadi na kraju utakmice s +bijele točke donio Isak. Real je šesti na ljestvici s 51 bodom, dva manje od petoplasiranog Betisa i šest manje od četvrte Seville. Espanyol je 12. sa 36 bodova.

25. travanj 2024 10:16