Rebić je dobio izravan crveni karton
 SCREENSHOT
LUDNICA U TORINU!

Već u 13. minuti sudac Gianluca Rocchi svirao je penal za domaće igrače, jer je Conti igrao rukom
Piše: SNObjavljeno: 12. lipanj 2020. 21:34

Trebalo je samo nekoliko minuta da se "zapali" utakmica u Torinu, odnosno uzvratna polufinalna utakmica talijanskog kupa. Nažalost, Ante Rebić završio je s nastupom daleko ranije nego što je očekivao...

Nogometaši Juventusa prvi su finalisti Talijanskog kupa nakon što su u uzvratnom polufinalnom dvoboju na svom stadionu odigrali 0-0 protiv Milana. Kako je prvi susret igran još u veljači u Milanu završio rezultatom 1-1, Juventus se plasirao u finale zbog pogotka u gostima.

Hrvatski reprezentativni napadač Ante Rebić isključen je u 17. minuti susreta zbog nesmotrenog starta na Danilu.

Nakon što je Cristiano Ronaldo iz kaznenog udarca pogodio vratnicu, igrači Milana su uspjeli izbiti loptu iz svog 16-erca, a Rebić je u želji da još dalje odbije loptu od svog gola nogom u rame pogodio suparničkog igrača Danila koji je želio vratiti igru u gostujući kazneni prostor.

Sudac je prvo pripremio žuti karton, no ubrzo je promijenio odluku, te mu je pokazao crveni karton.

Brazilac, nasreću, nije teže ozlijeđen iako je start izgledao strašno, te je normalno nastavio utakmicu.

Rebiću je ovo osmi crveni u karijeri. Dva je zaradio u Splitu, jedan za Hrvatsku, jedan u Fiorentini, jedan u Veroni, dva za Eintracht i sad prvi za Milan.

Za Juventus će ovo biti 19. nastup u finalu Kupa, dosada je taj trofej osvajao 13 puta, a suparnik u finalu koji će se igrati već u srijedu bit će mu bolji iz ogleda Napoli - Inter koji je na programu u subotu u Napulju.

Prva utakmica ovih suparnika u Milanu završila je pobjedom Napolija od 1-0.