SJAJAN START SEZONE

Mario pašalić i društvo iz Atalante preuzeli vrh Serie A, nastupali i Bradarić, Marko Pjaca...

Atalanta je vodeća na ljestvici sa 13 bodova, dva više od Napolija i Milana
Piše: HinaObjavljeno: 05. rujan 2022. 21:00

Nogometaši Atalante izbili su na vrhu ljestvice talijanske lige 2-0 (0-0) gostujućom pobjedom protiv Monze u susretu 5. kola Serie A.

Sastav iz Bergama poveo je u 57. minuti udarcem glavom Hojlunda, a pitanje pobjednika bilo je riješeno osam minut apotom kada je Marlon u klizećem startu ubacio loptu u vlastitu mrežu nakon sraza s Lookmanom.

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić igrao je za Atalantu od 71. minute.

Atalanta je vodeća na ljestvici sa 13 bodova, dva više od Napolija i Milana, dok je Monza i dalje bez boda u svojoj premijernoj prvoligaškoj sezoni.

Istovremeno su Salernitana i Empoli igrali 2-2 (1-1). Gosti su poveli preko Satriana (31), na 1-1 poravnao je Mazzocchi (39) nakon sjajnog solo-prodora, u nastavku su domaći poveli golom Dije (61), ali Lammers (80) je uz dosta sreće pogodio za konačnih 2-2.

Domagoj Bradarić igrao je za Salernitanu od 82. minute, dok je Marko Pjaca igrao za Empoli do 54. minute.

Salernitani je ovo treći remi, a Empoliju već četvrti.

15. travanj 2024 22:02