SERIE A

Monza slavila nad Sassuolom za kojeg nije igrao Erlić, Pongračić slavio u dvoboju protiv Badeljove momčadi

Osigrane su dvije utakmice 22. kola Serie A
Piše: HinaObjavljeno: 28. siječanj 2024. 17:33

U susretu 22. kola talijanskog nogometnog prvenstva Monza je pobijedila Sassuolo sa 1:0, dok su Verona i Frosinone odigrali 1:1.

Monza je do prve pobjede u zadnja tri kola, te ukupno sedme u sezoni, stigla golom Andreje Colpanija u 31. minuti. Martin Erlić nije nastupio za goste.

U susretu između Verone i Frosinonea nije bilo pobjednika. Domaćin je poveo u 45. minuti iz kaznenog udarca kojeg je realizirao Tomaš Suslov. Verona je imala i jedanaesterac u 37. minuti, ali je Ondrej Duda nije bio uspješan. Izjednačio je Kaio Jorge u 58. minuti.

U prvom nedjeljnom dvoboju Genoa je na svom travnjaku preokretom svladala Lecce s 2:1.

Lecce je dominirao prvim dijelom, Crnogorac Nikola Krstović je u 14. minuti prvo promašio penal, ali se iskupio u 31. minuti golom za vodstvo gostiju. Genoa je poravnala preko Matea Reteguija u 70. minuti, a šest minuta kasnije isti igrač je asistirao Gancu Calebu Ekubanu za pobjedu.

Marin Pongračić je odigrao cijeli susret za Lecce, dok je Milan Badelj kod Genoe propustio susret zbog parnih kartona.

Na ljestvici vodi Juventus sa 53 boda, dva više od Intera koji ima i dvije utakmice manje.

04. svibanj 2024 22:14