TIZIANA FABI Afp
SERIE A

Nema Mourinha, ali nema ni pobjede za Romu. Sassuolo u golijadi srušio ‘vučicu‘, Erlić i društvo slavili u Rimu

Portugalski strateg trenutačnu služi suspenziju, a propustit će i gradski derbi protiv Lazija
Piše: Hina/SNObjavljeno: 12. ožujak 2023. 20:53

U ogledu 26. kola talijanske Serie A s čak sedam pogodaka nogometaši Sassuola su na Olimpicu pobijedili Romu 4-3.

Domaće navijače u uvodnom dijelu utakmicu šokirao je francuski napadač Lauriente koji je u 13. i 18. minuti zabio dva gola za 2-0 gostiju. Zalewski je u 26. smanjio na 1-2, ali je u nadoknadi prvog dijela Berardi realizirao jedanaesterac za novih plus dva gostiju (3-1). Ujedno je tada Roma ostala s igračem manje jer je Kumbulla zaradio crveni karton.

Novi priključak Rimljani su napravili na startu drugog dijela kada je Dybala smanjio na 2-3, ali je Sassuolo golom Pinamontija ponovno pobjegao suparniku u 78. minuti. Sve što je Roma do kraja napravila jest pogodak za 3-4 Wijnalduma u sudačkoj nadoknadi.

Roma je trenutačno peta na ljestvici, dok je Sassuolo ostao na svojoj 13. poziciji. U ovom susretu za goste je od 64. minute igrao hrvatski reprezentativac Martin Erlić.

José Mourinho nije vodio Romu s klupe, s obzirom na to kako trenutačno služi suspenziju od dvije utakmice, pa će tako propustiti i gradski derbi protiv Lazija idućeg vikenda.

19. travanj 2024 18:44