Ivor Pandur
 MATIJA DJANJESIC/CROPIX
NOVI JURIĆEV JUNAK

Nezaboravan debi mladog hrvatskog vratara: Obranio dva penala i spasio svoju momčad u prvom nastupu!

‘Jedanaesterci? Mislim da sam mogao braniti i bolje, ali zadovoljan sam‘, rekao je skromni junak.
Piše: SN/T.R.Objavljeno: 28. listopad 2020. 23:18

Sjajni mladi hrvatski vratar Ivor Pandur bio je junak prolaza Verone u 1/16 finala Talijanskog kupa, nakon što je obranio dva jedanaesterca u raspucavanju protiv Venezije.

U 90 minuta bilo je 2:2, nakon produžetaka 3:3, da bi igrači Verone zabili tri, a gosti samo jedan gol s bijele točke. 20-godišnjem Panduru je to bio i debi za momčad koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić, a u koju je došao ovoga ljeta iz Rijeke.

"Jako sam sretan zbog ovakvog debija, ali i zbog toga što sam član ovako jakog kluba koji ima sjajan stručni stožer i igrače. Jedanaesterci? Mislim da sam mogao braniti i bolje, ali zadovoljan sam. Hvala puno i našem treneru vratara Massimu Cataldiju koji me puno toga naučio", rekao je Pandur nakon utakmice.

Genoa je pobijedila 2:1 Catanzaro, a Marko Pjaca je za nju odigrao drugo poluvrijeme. Cagliari je rezultatom 1:0 svladao Cremonese, a 70 minuta je u njegovnom dresu odradio Marko Rog. Spezia je bila bolja od Cittadelle 2:0, a zbog koronavirusa nije nastupio Martin Erlić.

25. travanj 2024 06:13