Mario Pašalić zabio je novi gol za svoju Atalantu

PAUL ELLIS Afp
HRVAT ZATRESAO MREŽU

Pogledajte novi gol Marija Pašalića u dresu Atalante i pogodak Cuadrada za pobjedu Juventusa u 91. minuti

Hrvatski reprezentativac zabio je prvi gol za svoju ekipu u susretu s Cagliarijem
Piše: Goran Čičin-Mašansker/Sportske novostiObjavljeno: 06. studeni 2021. 22:37

Juventus je slavio nakon tri kola bez pobjede, uz velike muke svladao je Fiorentinu koja je od 73. minute bila bez Milenkovića koji je zaradio drugi žuti karton. Junak je golom iz gotovo nemogućeg kuta u 1. minuti nadoknade bio Juan Cuadrado, koji je tek u 79. minuti ušao u igru. Prije toga Chiesa je pogodio gredu.

Cuadradov gol pogledajte OVDJE.

"Sretan sam igrom momčadi, a bio sam spreman na ulazak s klupe. Igrali smo protiv odličnog suparnika i još jednom dokazali da je ovo Juve. Moramo nastaviti rasti i zadržati ovakav pristup u svakoj utakmici. Mi smo obitelj i uvijek se moramo do kraja boriti jedan za drugoga", rekao je kolumbijski krilni napadač.

Nova tri boda osvojila je i Atalanta koja je s 2:1 slavila u gostima kod Cagliarija. Prvi gol za ekipu iz Bergama zabio je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić u šestoj minuti susreta. Cagliari je nakon toga izjednačio preko Pedra, da bi pobjedu gostima osigurao Zapata u 43. minuti. Pašalić je zamijenjen u sudačkoj nadoknadi.