Nikola Vlašić

LAPRESSE/DDP USA/PROFIMEDIA Lapresse/ddp Usa/profimedia
SERIE A

Remi u okršaju dvojice Vatrenih, Vlašić sudjelovao kod pogotka, Erlić u završnici zamijenjen zbog ozljede

Torino je ostao 10. na ljestvici s 33 boda, dok je Sassuolo 16. s 20 bodova
Piše: HinaObjavljeno: 10. veljača 2024. 23:00

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Sassuolo i Torino su igrali 1:1.

Oba pogotka postignuta su u prvih 10 minuta igre, Sassuolo je poveo golom Pinamontija (5), a poravnao je Zapata (9).

U akciji za gol Torina sudjelovao je i hrvatski reprezentativni veznjak Nikola Vlašić koji je proigrao asistenta Bellanovu na desnom krilu, a potom je Bellanova pogodio Zapatu u suparničkom kaznenom prostoru.

Martin Erlić

MASSIMO PAOLONE/LAPRESSE/PROFIMEDIA Massimo Paolone/lapresse/profimedia

Vlašić je odigrao čitav susret za Torino, dok je Martin Erlić igrao za Sassuolo do četvrte minute sudačke nadoknade drugog poluvremena kada je zamijenjen zbog ozljede mišića.

Torino je ostao 10. na ljestvici s 33 boda, dok je Sassuolo 16. s 20 bodova, samo dva manje od 18. Verone i 19. Cagliarija koji se nalaze u zoni ispadanja.

Na vrhu je Inter sa 60 bodova, sedam manje ima drugi Juventus.

29. travanj 2024 16:01