Ettore Griffoni/livemedia/shutterstock Editorial/profimedia
TALIJANSKA LIGA

Remijem Udinesea i Verone završeno 20. kolo Serie A, autogol Becaa obilježio utakmicu

Udinese je na sedmom mjestu ljestvice, dok je Verona i dalje u zoni ispadanja, na 18. poziciji
Piše: HinaObjavljeno: 30. siječanj 2023. 22:57

Odigrana je posljednja utakmica 20. kola talijanske Serie A u kojoj nije bilo pobjednika, nogometaši Udinesea i Verone su odigrali 1:1.

Verona je povela već u četvrtoj minuti kada se lopta nespretno odbila od domaćeg igrača Rodriga Becaa te u visokom luku preletjela golmana Udinesa i otišla u mrežu.

U ostatku prvog poluvremena Udinese je potpuno dominirao te je zasluženo izjednačio pogotkom Samardžića u 21. minuti. U nastavku susreta obje su momčadi imale nekoliko dobrih prilika, na kraju su mogli pobijediti i jedni i drugi, no završilo je podjelom bodova.

Udinese je ostalo na sedmom mjestu ljestvice, dok je Verona i dalje u zoni ispadanja, na 18. poziciji.