Cristiano Biraghi

LISA GUGLIELMI/Nurphoto Via Afp
SERIE A

Stao jedan od najvećih nizova u Ligama petice: Brekalo i društvo na svom terenu kiksali protiv Spezije

Fiorentinu je u vodstvo doveo Biraghi, ali N‘Zola je u 32. izjednačio i postavio konačnih 1:1
Piše: HinaObjavljeno: 08. travanj 2023. 16:48

Nogometaši Fiorentine nisu uspjeli upisati 10. uzastopnu pobjedu u svim natjecanjima, iako su bili veliki favoriti oni su na svom terenu odigrali samo 1:1 (1-1) protiv Spezije u susretu 29. kola talijanskog prvenstva.

Fiorentinu je u vodstvo doveo kapetan Biraghi (25.) nakon solo-akcije i podosta sreće, no ubrzo potom N‘Zola (32.) se odlično snašao okružen domaćim igračima i uspio poravnati na konačnih 1:1.

Josip Brekalo igrao je za Fiorentinu od 60. minute.

Osma Fiorentina sada ima 41 bod, dok je Spezia 17. sa 26 bodova, sedam više od 18. Verone koja se nalazi u zoni ispadanja.

U prvom subotnjem susretu Udinese i Monza su odigrali 2:2. Udinese je poveo već u 18. minuti kada je pogotkom za 1:0 kontranapad okrunio Lovrić. Početkom drugog dijela Monza je okrenula rezultat. Prvo je u 48. minuti izjednačio Colpani, dok je nakon vrlo lijepe akcije gostiju u 56. Rovella pogodio za 2:1. No Monza do kraja nije uspjela sačuvati vodstvo.

Udinese je 10. sa 39 bodova, a Monza 13. sa 35. Na vrhu je Napoli sa 74 boda, drugi Lazio ima 55.

26. travanj 2024 17:30