KRAJ SAGE

Stigla kazna za Ibru i Lukakua! Obojica su prošla jednako loše u okršaju o kojem bruji nogometni svijet

Lukaku će zbog ove suspenzije propustiti prvi polufinalni susret protiv Juventusa
Piše: HinaObjavljeno: 29. siječanj 2021. 15:47

Sportski sudac Talijanske nogometne lige kaznio je napadače Intera i Milana Romelua Lukakua i Zlatana Ibrahimovića sa po jednom utakmicom zabrane nastupa u Kupu zbog sukoba u koji su bili uključeni tijekom četvrtfinalnog susreta igranog u utorak.

Lukaku i Ibrahimović sukobili su se u kaznenom prostoru Milana tijekom prvog poluvremena te im je glavni sudac utakmice pokazao po žuti karton. U drugom poluvremenu Ibrahimović je isključen zbog drugog žutog kartona, a Inter je s igračem više stigao do pobjede od 2-1 i prolaska u polufinale.

Lukaku će zbog ove suspenzije propustiti prvi polufinalni susret protiv Juventusa u utorak, dok Ibrahimović neće imati pravo nastupa u prvom Milanovu dvoboju u Kupu sljedeće sezone.

18. travanj 2024 16:32