VINCENZO PINTO Afp
SERIE A

Torino prekinuo niz od osam utakmica bez pobjede, Lazio na Olimpicu svladao Sassuolo, zaigrao i Bašić

Piše: HinaObjavljeno: 02. travanj 2022. 20:11

U drugoj subotnjoj utakmici 31. kola talijanske Serie A Lazio je na rimskom Olimpicu svladao Sassuolo sa 2-1 i privremeno skočio na peto mjesto.

Manuel Lazzari je bio strijelac vodećeg pogotka za Lazio u 17. minuti. U 51. minuti je Stefan Milinković-Savić udvostručio prednost domaće momčadi, dok je u završnici dvoboja Hamed Traore ublažio poraz Sassuola.

Toma Bašić je za domaće igrao od 85. minute kad je zamijenio strijelca Milinković-Savića.

Nogometaši Spezije slavili su sa 1-0 protiv Venezije. Pogodak u posljednjoj minuti utakmice postigao je ganski napadač Emmanuel Gyasi.

Za domaću momčad cijelu je utakmicu odigrao hrvatski stoper Martin Erlić.

Spezia je devetom pobjedom u sezoni došla do 32 boda i privremeno zasjela na 14. mjesto, dok je Venezia sa 22 boda predzadnja.

Nogometaši Torina prekinuli su niz od osam utakmica bez pobjede svladavši kao gosti Salernitanu sa 1-0 (1-0) u posljednjoj utakmici subotnjeg programa 31. kola talijanske Serie A.

Jedini pogodak postignut je iz ponovljenog kaznenog udarca u 18. minuti, a strijelac je bio Andrea Belotti.

U momčadi Ivana Jurića utakmicu je započeo Marko Pjaca, a u 67. minuti ga je zamijenio Josip Brekalo.

Domaća momčad je završila dvoboj s igračem manje, jer je u 85. minuti drugi žuti karton zaradio Fazio.