Marcelo Brozović

MICHAL CIZEK Afp
SLAVLJE NA FRIULIJU

Udinese sredio i Brozovićev Inter, dobio i petu utakmicu zaredom i bar privremeno preuzeo vrh Serie A!

Autogol Škriniara, pogodak Slovenca Bijola i točka na i Turčina Arslana za pad milanskog kluba
Piše: HinaObjavljeno: 18. rujan 2022. 15:08

Nogometaši Udinesea pobijedili su na domaćem terenu milanski Inter s 3-1 u utakmici sedmog kola talijanske Serie A i došli na vrh ljestvice. Nakon nešto lošijeg ulaska u sezonu, to je Udineseu peti trijumf u nizu!

Gosti su poveli već u petoj minuti nakon savršeno izvedenog slobodnog udarca Nicole Barelle. Klub iz Udina je izjednačio nakon autogola Milana Škriniara u 22. minuti, a slovenski nogometaš Jaka Bijol doveo je domaće u vodstvo u 84. minuti. Konačan rezultat postavio je Tolgaj Arslan u trećoj minuti nadoknade vremena.

Marcelo Brozović je odigrao cijeli susret za Inter. Udinese zauzima prvo mjesto na tablici Serie A sa 16 bodova, dok je Inter šesti sa četiri boda manje.

19. travanj 2024 04:14