ALESSIO MARINI/IPA SPORT/IPA-A/PA IMAGES/PROFIMEDIA Alessio Marini/ipa Sport/ipa-a/pa Images/profimedia
DRAMA NA ČIZMI

Utakmica će vjerojatno biti odgođena za neki kasniji datum i tada će se nastaviti rezultatom 1:1
Piše: HinaObjavljeno: 14. travanj 2024. 20:08

Utakmica 32. kola talijanskog nogometnog prvenstva Udinese - Roma prekinuta je u 72. minuti nakon što se gostujući igrač Evan Ndicka (24) srušio na teren zbog bolova u prsima.

Liječnička služba je odmah utrčala na teren, nosili su i defibrilator, ali nije korišten. Bjelokošćanin je iznesen na nosilima i pri svijesti.

Romin trener Daniele de Rossi odmah je otišao u svlačionicu provjeriti u kakvom je stanju njegov igrač. Prekid je trajao desetak minuta nakon čega je sudac Luca Pairetto prekinuo utakmicu.

DAZN je objavio kako početni testovi ukazuju na mogući srčani udar za Ndicku koji je u Romu stigao u srpnju prošle godine iz Eintrachta, a igrao je i za Auxerre.

Utakmica će vjerojatno biti odgođena za neki kasniji datum i tada će se nastaviti rezultatom 1:1 koji je bio na snazi ​​u trenutku kada je branič Obale Bjelokosti pao.

Roberto Pereyra doveo je Udinese u vodstvo u 23. minuti, a izjednačio je Romelu Lukaku u 64. minuti. Antonio Tikvić nije nastupio za Udinese.

29. travanj 2024 13:26