Screenshot
POGLEDAJTE GOLČINU

Vatreni kao u najboljim danima! Zabio u zadnjoj sekundi, oteo bodove hrvatskom hit-treneru i ludo slavio

Piše: Hina, SNObjavljeno: 20. veljača 2021. 20:32

U dvoboju 23. kola Talijanske lige nogometaši Genoe i Verone su odigrali 2:2, a poraza je domaćin spasio hrvatski reprezentativac Milan Badelj u 94. minuti.

Badelj je u sudačkoj nadoknadi precizno pogodio s 18 metara i donio bod Genovi protiv Verone njihova bivšega trenera Ivana Jurića.

Badelj je bio jedan od najboljih pojedinaca utakmice, a Marko Pjaca je igrao do 55. minute za domaćina.

Badelju je to bio prvijenac u dresu Genoe otkako je stigao u klub u rujnu 2020. godine iz Lazija.

"Osjećao sam kao da će mi srce eksplodirati. Da su navijači bili ovdje mislim da bi se to i dogodilo. Sve smo uložili u ovu utakmicu i tako sam ponosan na svoje suigrače. Imamo karakter i to je uvijek očito", rekao je Badelj za talijanski Sky Sport.

Bivši kapetan Fiorentine proslavio je gol, kao uvijek, pokazujući prstima brojeve 1 i 3 u čast tragično preminulog bivšeg suigrača Davidea Astorija koji je nosio dres s brojem 13.

"Uvijek osjećam da je Davide sa mnom, svaki dan, posebice u trenucima visokih emocija kao što je bilo sada", zaključio je Badelj.

Lazio je u Rimu golom Alberta (24) svladao Sampdoriu i preskočio Juventus na četvrtom mjestu.

U posljednjem susretu dana Sassuolo i Bologna su odigrali 1-1.

Soriano (17) je doveo goste u vodstvo, da bi Sassuolo poravnao Caputo (52).

27. travanj 2024 05:30