Pablo Mari i Moise Kean

GIUSEPPE MAFFIA Nurphoto Via Afp
JUVE VIŠE NIJE STOPOSTOTAN

Vatreni s klupe odgledao već treći remi svoje momčadi, Badelju sat vremena u domaćem porazu

Na vrhu su Inter i Torino sa po sedam bodova, jedan manje uz utakmicu manje ima treći Juventus
Piše: HinaObjavljeno: 01. rujan 2024. 20:55

Nogometaši Fiorentine u susretu su 3. kola nove sezone talijanskog prvenstva upisali i treći remi odigravši na svom terenu 2:2 Monzom.

Gosti su poveli s 2:0 golovima Đurića (18) i Maldinija (32), Kean (45) je u samoj završnici prvog poluvremena smanjio zaostatak da bi Gosens (90+6) duboko u sudačkoj nadoknadi postavio konačni rezultat.

Marin Pongračić ostao je na klupi Fiorentine koja je s tri boda 11., dok je Mirko Marić ostao na klupi Monze koja je s dva boda 15.

Istovremeno je Verona kao gost svladala Genou s 2:0 pogocima Tchatchoue (55) i Tengstedta (63-11m), a bivši hrvatski reprezentativni veznjak Milan Badelj igrao je do 60. minute za Genou.

Verona je skočila na četvrto mjesto sa šest bodova, dok je Genoa 10. s četiri.

Nogometaši Juventusa više nisu stopostorni u novoj sezoni talijanskog prvenstva nakon što su na svom terenu odigrali 0:0 protiv Rome u dvoboju 3. kola Serie A.

Juventus je sada na sedam bodova, kao i Inter, Torino te Udinese koji je s minimalnih 1:0 kao domaćin nadigrao Como. Roma je 16. s dva boda, dok je Como na dnu s jednim.

U Udinama je strijelac jedinog gola bio Brenner u 43. minuti, a veliku priliku za osvajanje boda za goste propustio je Cutrone koji je u petoj minuti nadoknade promašio kazneni udarac.