ANDREAS SOLARO Afp
SUSRET ODLUČEN NAKON 11 MINUTA

Torino Ivana Jurića nije se dobro proveo kod Napolija, koji igra u sjajnoj formi
Piše: SNObjavljeno: 01. listopad 2022. 16:57

Vodeća momčad Serie A slavila je 3:1, pa je Torino upisao i drugi poraz u nizu, odnosno treći u posljednje četiri utakmice. Susret je praktički bio riješen već u 11. minuti, kada je Andre Zambo Anguissa zabio svoj drugi gol na utakmici za 2:0. Inače, to su mu uopće bila prva dva gola za Napoli za koji je već odigrao 32 utakmice.

Gruzijac Kvaratskhelia zabio je svoj četvrti gol u sezoni za 3:0, a Sanabria je ublažio poraz gostiju. Nikola Vlašić odigrao je svih 90 minuta, imao je jedno zapaženo dodavanje Sanabriji koji je glavom pucao pokraj gola, imao je i jedan dobar udarac s ruba kaznenog prostora, ali to je uglavnom bilo to.

Sve golove s utakmice Napoli - Torino pogledajte OVDJE.

U 74. minuti hrvatski trener na klupi Torina Ivan Jurić je isključen nakon što je veći dio utakmice dotad nervozno pratio dvoboj i ljutito komentirao brojne situacije na terenu.

Torino ne izgleda dobro, dok Napoli - u kojem je bivši igrač Dinama Rrahmani ponovno bio odličan - igra sjajno.

23. travanj 2024 18:16