MIGUEL MEDINA Afp
ZAKUCAO U MREŽU

Talijanski prvak je u vodstvo došao preko Leaoa, a onda je na 2:0 povisio Rebić
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 27. srpanj 2022. 21:27

Milan je Austriji odigrao prijateljsku utakmicu s tamošnjim Wolfsbergerom i slavio s uvjerljivih 5:0. Talijanski je prvak već na poluvremenu poveo s 2:0, a strijelac za drugi gol je naš Ante Rebić.

Milan je u vodstvo došao golom Leaoa koji se odlično snašao i prebacio nemoćnog vratara domaćih. Njegov gol iz 39. minute pogledajte OVDJE.

Samo dvije minute kasnije na scenu je stupio Rebić. Nakon dobre akcije Milana Yacine Adli je poslao loptu kroz šesnaesterac Wolfsbergera, a na drugoj strani je čekao hrvatski napadač koji lako zabija za 2:0. Njegov gol pogledajte OVDJE.

Među strijelce su se u drugom dijelu upisali Messias (57‘), Adli (60‘) i Gabbia (66‘), a Rebić je igrao do 61. minute.

22. travanj 2024 13:25