REUTERS/Max Rossi / REUTERS
PREMA OČEKIVANJIMA

Piše: Toni RončevićObjavljeno: 21. rujan 2016. 01:21

AC Milan je svladao SS Lazio u prvoj utakmici 5. kola Serie A rezultatom 2:0, a uvjerljiv je bio i Paris SG u 6. kolu Le Championnata.

Strijelci su bili Carlos Bacca u 37. i M'Baye Niang u 74. minuti iz 11-erca. AC Milan je tako privremeno skočio među prve tri prvoplasirane momčadi ljestvice, a Lazio je doživio drugi poraz i pao prema sredini. Hrvatski reprezentativni vratar Ivan Vargić nije branio za rimski klub.

PSG je Dijon pobijedio 3:0, a sve je manje-više bilo riješeno nakon pola sata. Adam Lang je zabio autogol u 15., Edinson Cavani je u 27. povećao na 2:0, a konačan rezultat je postavio Lucas Moura u 67. minuti.

Parižani su, barem privremeno, izbili na čelno mjesto poretka, a Cavani se izjednačio s Lacazetteom na vrhu ljestvice strijelaca.

04. svibanj 2024 10:44