GABRIELE MARICCHIOLO Nurphoto Via Afp
POSLJEDNJA UTAKMICA 37. KOLA

U posljednjoj utakmici 37. kola talijanske Serie A nogometaši Verone i Bologne odigrali su 2-2
Piše: HinaObjavljeno: 17. svibanj 2021. 22:53

Među strijelce se upisao i hrvatski napadač Nikola Kalinić.

Verona je dvaput imala prednost, ali su gosti iz Bologne uspjeli osvojiti bod na gostovanju kod momčadi koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić.

Već u 2. minuti je Faraoni doveo Veronu u vodstvo. Za prvi izjednačujući pogodak pobrinuo se De Silvestri u 32. minuti, koji je jednu odbijenu loptu u kaznenom prostoru poslao u mrežu Ivana Pandura.

Nakon što je u 40. minuti pogodio gredu udarcem glavom, Nikola Kalinić je u 53. minuti ponovno donio prednost Veroni, kad je odlično reagirao u kaznenom prostoru. Kalinić je u 75. minuti izašao iz igre, a Bologna je u 82. minuti došla do izjednačenja. Konačnih 2-2 postavio je Argentinac Rodrigo Palacio.

Gol Nikole Kalinića Bologni pogledajte OVDJE.

Verona je s 44 boda zadržala deseto mjesto, a Bologna je s 41 bodom na 11. poziciji.

Sve golove s utakmice Verona - Bologna pogledajte OVDJE.

Rezultati, 37. kolo Serie A

Ponedjeljak

Verona - Bologna 2-2 (Faraoni 2, Kalinić 53 / De Silvestri 32, Palacio 82)

Odigrano u subotu i nedjelju:
Fiorentina - Napoli 0-2 (Insigne 56, Venuti 67-ag)
Benevento - Crotone 1-1 (Lapadula 13 / Simy 90+3)
Udinese - Sampdoria 0-1 (Quagliarella 88-11m)
Parma - Sassuolo 1-3 (Alves 32 / Locatelli 25-11m, Defrel 62, Boga 69)
Milan - Cagliari 0-0
Genoa - Atalanta 3-4 (Šomurudov 49, 85, Pandev 67-11m / Zapata 9, Malinovsky 26, Gosens 44, Pašalić 51)
Spezia - Torino 4-1 (Saponara 19, Nzola 41-11m, 74, Erlić 84 / Belotti 53-11m)
Juventus - Inter 3-2 (C. Ronaldo 24, Cuadrado 45+3, 88-11m / Lukaku 35-11m, Chiellini 83-ag)
Roma - Lazio 2-0 (Mkhitaryan 42, Pedro 78)

25. travanj 2024 13:23