Alexis Saelemaekers i Domagoj Bradarić

GIUSEPPE MAFFIA/NURPHOTO/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Giuseppe Maffia/nurphoto/shutterstock Editorial/profimedia
SJAJAN POTEZ

VIDEO Bivši igrač Hajduka asistirao na San Siru, pogledajte dodavanje koje je rasparalo obranu Milana

Milan je kiksao i ostao na četvrtoj poziciji, Salernitana se još malo odmaknula od opasne zone
Piše: HINAObjavljeno: 13. ožujak 2023. 23:04

Milan i Salernitana su u ponedjeljak u zadnjoj utakmici 26. kola talijanskog prvenstva odigrali neriješeno 1-1.

Povela je domaća momčad na kraju prvog poluvremena golom Oliviera Girouda. No, Salernitana dolazi do izjednačenja u 61. minuti, strijelac je Boulaye Dia i to na asistenciju hrvatskog nogometaša Domagoja Bradarića.

Bradarić je odigrao cijelu utakmicu za Salernitanu, dok Ante Rebić nije ušao u igru za Milan.

Milan je trenutačno četvrti sa 48 bodova, samo jednim više od petoplasirane Rome, dok je Salernitana 16. sa 26 bodova.

18. travanj 2024 20:04