Www.imagephotoagency.it/imago Sportfotodienst/profimedia
NAPUNILI IH DO VRHA

Hrvatski reprezentativac igrao je do 89. minute, kada ga je zamijenio Sulemaana
Piše: SN, HinaObjavljeno: 19. kolovoz 2024. 21:04

Nogometaši Juventusa rutinski su pobijedili Como sa 3-0 na otvaranju nove sezone Serie A.

Golove za pobjedu torinske "Stare dame" zabili su Samuel Mbangula (23), Timothy Weah (45+1) i Andrea Cambiaso (90+1).

U ranije odigranom susretu nogometaši Atalante uvjerljivom su, 4-0 pobjedom na gostovanju protiv Lecce otvorili novu sezonu Serie A. Za momčad iz Bergama po dva gola zabili su Marco Brescianini (35, 66), te Mateo Retegui (45, 57-11m).

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić je započeo od prve minute u gostujućim redovima, a u 66. minuti je asistirao Brescianiniju za konačnih 4-0. ASISTENCIJU PAŠALIĆA POGLEDAJTE OVDJE

Igrao je do 89. minute kada ga je zamijenio Ibrahim Sulemanaa.

Atalanta je ovom pobjedom preuzela vrrh ljestvice, a po tri boda imaju i Verona, Juve, te Lazio.

11. rujan 2024 05:36