Screenshot: Reddit
POBJEGLI IZ ZONE ISPADANJA

Piše: HinaObjavljeno: 17. ožujak 2019. 19:00

U 28. kolu Serie A Empoli je u nedjelju upisao važnu pobjedu 2-1 protiv predzadnjeg Frosinonea, koja ga je makla iz zone ispadanja, a hrvatski nogometaš Marko Pajač (25) upisao se u strijelce.

Bivši veznjak Lokomotive je u 38. minuti pogodio za 2-0, a prvi gol za Empoli postigao je Francesco Caputo u 20. minuti iz penala. Utješni pogodak za goste dao je Luca Valzania (70).

Pajaču je postignuti gol bio ovosezonski prvijenac u Serie A.

Pajač je inače bivši igrač Varaždina i Lokomoptive, kao i bivši mladi hrvatski reprezentativac, a u Empoli je stigao ove sezone na posudbu iz Cagliarija.

Atalanta i Chievo su odigrali 1-1, a Mario Pašalić je za Atalantu igrao od 77. minute.

Nogometaši Juventusa doživjeli su u 28. kolu prvi prvenstveni poraz izgubivši u gostima kod Genoe s 0-2. Juve je odigrao najlošiju utakmicu sezone, a to je iskoristila poletna Genoa i golovima Sturara (72) i Pandeva (81) došla do velike pobjede. Torinski sastav je igrao bez Cristiana Ronalda, a Mario Mandžukić je izašao iz igre u 73. minuti.

Milan Badelj ostao je na klupi Lazija, koji je svladao Parmu sa 4-1, a večeras se još sastaju Napoli - Udinese, te AC Milan - Inter.