SCREENSHOT: TWITTER
NIJE IZDRŽAO

Ivan Jurić nije mirno podnio loše izdanje svoje momčadi u Napulju.
Piše: SNObjavljeno: 01. listopad 2022. 18:17

Torino se nije proslavio na gostovanju kod Napolija. Domaćini su slavili s 3:1 s time da je Napoli veliku prednost od 3:0 imao već u 37. minuti. Torino je preko Sanabrije u 43. smanjio na 3:1, a to je bio i konačni rezultat.

Nikola Vlašić odigrao je cijelu utakmicu za Torino, a Ivan Jurić nije dočekao kraj utakmice na klupi svoje momčadi. Hrvatski trener je isključen u drugom poluvremenu kada se verbalno sukobio s četvrtim sucem. Bilo je tu psovki i prijetnji, a nakon što je dobio upozorenje, Jurić je ušao u teren na što ga je sudac Luca Massimi isključio. Morali su ga zadržavati iz redova njegove momčadi.

Torino je nakon ovog poraza trenutno na 9. mjestu, ali mogao bi još pasti dok se ne kompletira 8. mjesto Serie A.

19. travanj 2024 11:21