LUCA ROSSINI Nurphoto Via Afp
BLISTAVA PREDSTAVA

VIDEO Inter na gostovanju utrpao pet golova i otežao Frosinoneu borbu za ostanak u ligi

Piše: HINAObjavljeno: 10. svibanj 2024. 22:44

Nogometaši Intera, novi talijanski prvaci, lakoćom su osvojili nova tri boda u talijanskoj Serie A, na gostovanju su u ogledu 36. kola pobijedili Frosinone 5:0.

Domaću mrežu otključao je Frattesi golom u 19. minuti, a u nastavku je uslijedio potop Frosinonea. Gosti iz Milana su postigli još četiri pogotka, a strijelci su bili Arnautović u 60., Buchanan u 77., Martinez u 80. i Thuram u 84. minuti za konačnih 5:0 najbolje talijanske momčadi.

GOLOVE S UTAKMICE POGLEDAJTE OVDJE

Inter trenutačno ima čak 21 bod više od gradskog rivala Milana koji je drugi, dok je Frosinone na 17. mjestu, vrlo blizu opasne zone ispadanja.

Subotnji parovi 36. kola su Napoli - Bologna i Milan - Cagliari. U nedjelju su na rasporedu utakmice Lazio - Empoli, Genoa - Sassuolo, Verona - Torino, Juventus - Salernitana i Atalanta - Roma, dok će u ponedjeljak igrati Lecce - Udinese i Fiorentina - Monza.

07. rujan 2024 07:27