GABRIEL BOUYS Afp
ŠOK NA MEAZZI

Nisu se proslavili igrači Intera ni ove subote, na svom su stadionu izgubili od 12. momčadi Serie A
Piše: HinaObjavljeno: 15. travanj 2023. 22:47

Nogometaši Monze iznenadili su Inter u gostima te su u Milanu slavili 1:0, u dvoboju 30. kola talijanske Serie A.

Inter je time upisao treći domaći prvenstveni poraz u nizu te je ostao tek na petom mjestu ljestvice. Ranije su ih pobijedili Juventus i Fiorentina. Monza se podigla na 12. mjesto.

POBJEDNIČKI GOL MONZE POGLEDAJTE OVDJE

Većinu utakmice Inter je jalovo napadao, a mreža se jedino zatresla na drugoj strani. U 78. minuti, nakon kornera, 32-godišnji Caldirola je glavom zakucao loptu u domaću mrežu. Njemu je to bio premijerni pogodak ove sezone u prvenstvu te treći u karijeri u Serie A.

Trener Intera Simone Inzaghi mnoge je svoje glavne igrače uveo u igru tijekom drugog poluvremena čuvajući ih za četvrtfinalni uzvrat Lige prvaka protiv Benfice. Tako je i hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović u igru ušao u 71. minuti.

U nedjelju igraju Lecce - Sampdoria, Torino - Salernitana, Sassuolo - Juventus i Roma - Udinese, dok posljednju utakmicu kola, u ponedjeljak, igraju Fiorentina - Atalanta.

23. travanj 2024 21:39