MIGUEL MEDINA
KAKAV POTEZ!

Sampdoria je iskoristila Atalantin zgusnut kalendar i odigrala utakmicu u Bergamu bez greške.
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 24. listopad 2020. 16:36

Atalanta je ove subote izgubila i drugu prvenstvenu utakmicu u nizu, nakon tri uvodne pobjede. U prošlom kolu na gostovanju ju je svladao Napoli (4:1), a sad je na domaćem terenu poražena protiv Sampdorije koja je slavila rezultatom 1:3. Imala je Gasperinijeva momčad veći posjed lopte, uputila je više udaraca, ali nije bila dovoljno konkretna. S druge strane, gosti su svoje prilike iskoristili, a mogli su ostvariti i uvjerljiviju pobjedu.

Quagliarella je zabio za vodstvo gostiju iz Genove već u 13. minuti, a isti igrač u 45. nije iskoristio kazneni udarac, odlično mu je obranio vratar Sportiello. U nastavku ipak nije došlo do preokreta, već je Sampdoria potvrdila pobjedu pogocima Thorsbyja (59) i Jankta (90+1), dok je počasni pogodak za Atalantu postigao Zapata s bijele točke u 80. minuti. Mario Pašalić odigrao je cijeli susret za Atalantu, Boško Šutalo zamijenjen je nakon prvih 45 minuta.

20. travanj 2024 06:55