MARCO BERTORELLO Afp
GOLIJADA U ITALIJI

Djelovalo je da će posljednja momčad lige uzdrmati Staru damu, ali ništa od senzacije kola
Piše: HINAObjavljeno: 12. ožujak 2023. 23:29

U posljednjem nedjeljnom susretu 26. kola talijanske Serie A Juventus je kao domaćin u Torinu pobijedio Sampdoriju 4:2.

Počelo je vrlo ugodno za favorizirani Juventus koji je poveo 2:0 golovima Bremera u 11. i Rabiota u 26. minuti. No, sve je za Juventus palo u vodu u manje od 100 sekundi. Augello je u 31. smanjio, a Đuričić u 32. minuti izjednačio na 2:2.

Pogodak Bremera pogledajte OVDJE, a Rabiota OVDJE. Prvi gol Sampdorije pogledajte OVDJE, a drugi OVDJE.

Adrien Rabiot

Čekao je Juventus na novo vodstvo sve do 64. minute kada je Francuz Rabiot zabio svoj drugi pogodak za 3:2. Mogao je Juventus opet povesti s dva gola razlike u 69. minuti, ali Vlahović nije realizirao jedanaesterac. Promašeni kazneni udarac pogledajte OVDJE.

Drugi pogodak Rabiota pogledajte OVDJE.

Strepio je Juventus za pobjedu sve do 94. minute, a tada je mladi, 19-godišnji Argentinac Soule postavio konačnih 4:2. Pogodak pogledajte OVDJE.

Juventus se popeo na sedmo mjesto ljestvice, dok je Sampdoria i dalje u velikim problemima, na posljednjem je mjestu.

Kolo će u ponedjeljak zatvoriti Milan i Salernitana.

Rezultati 26. kola Serie A

Juventus - Sampdoria 4-2 (Bremer 11, Rabiot 26, 64, Soule 90+4/Augello 31, Đuričić 32)

Roma - Sassuolo 3-4 (Zalewski 26, Dybala 50, Wijnaldum 90+4/Lauriente 13, 18, Berardi 45+4-11m, Pinamonti 78)

Cremonese - Fiorentina 0-2 (Mandragora 27, Cabral 50)

Verona - Monza 1-1 (Verdi 51/Sensi 55)

Lecce - Torino 0-2 (Singo 20, Sanabria 23)