Nicolo Fagioli slavi sa suigračima Angelom Di Marijom i Federicom Chiesom

MIGUEL MEDINA Afp
DERBY D‘ITALIA

Brozoviću uoči SP-a u Kataru slijede još dvije utakmice s Interom, uz jednu utakmicu s Vatrenima
Piše: HinaObjavljeno: 06. studeni 2022. 23:16

U velikom derbiju 13. kola Talijanske lige Juventus je u Torinu svladao Inter s 2:0.

Juventus se kapitalnom pobjedom protiv milanskog Intera vratio među vodeće ekipe Serie A.

KOSTIĆEVU ASISTENCIJU I POGODAK RABIOTA POGLEDAJTE OVDJE.

Francuz Adrien Rabiot u 52. je minuti donio Juveu vodstvo nakon dodavanja Srbina Filipa Kostića, koji je u 84. minuti asistirao i Fagioliju za konačnih 2:0.

DRUGU KOSTIĆEVU ASISTENCIJU I FAGIOLIJEV POGODAK POGLEDAJTE OVDJE.

Inter bio bolji u prvom dijelu, ali je pregažen u drugom poluvremenu.

Vrijedi spomenuti i da je u 63. minuti pogodak postigao i Brazilac Danilo, no nakon provjere VAR-a gol je poništen zbog igranja rukom.

DANILOV PONIŠTEN POGODAK POGLEDAJTE OVDJE.

"Stara dama" se četvrtom uzastopnom pobjedom popela na peto mjesto, preskočivši i Inter i Romu.Vodi Napoli s 35 bodova.

Za Inter je od 81. minute zaigrao i Marcelo Brozović. Dobra je to vijest za izbornika Dalića jer je hrvatski veznjak pauzirao više od mjesec dana, još od ozljede mišića u Ligi nacija. Brozoviću uoči SP-a u Kataru slijede još dvije utakmice s Interom (Bologna na San Siru i gostovanje kod Atalante), uz jednu reprezentativnu pripremnu utakmicu (16. studenog protiv Saudijske Arabije).

18. travanj 2024 11:58