Screenshot
LUKAV POTEZ

Dok su svi bili fokusirani na ozlijeđenog nogometaša, Biraghi je iskusno i lukavo iskoristio priliku
Piše: Gradimir ĐukarićObjavljeno: 27. veljača 2023. 22:06

Fiorentina je stala na kraj crnom nizu i prekinula seriju od šest utakmica bez pobjede, ali nakon utakmice manje se pričalo o 3:0 trijumfu protiv Verone, a više o pogotku Cristiana Biraghija koji je stavio "točku na i" u 89. minuti.

I to golom sa sredine terena!?

Sjajnom pogotku prethodio je prekršaj na Mandragori, a dok su svi bili fokusirani na nogometaša Fiorentine koji je ostao ležati na travnjaku Biraghi je iskusno i lukavo iskoristio priliku.

Opalio je loptu, a ona je u savršenom luku završila u mreži Verone. Bunili su se domaći igrači, ali sudac je priznao pogodak, jedan od rijetkih u Biraghijevoj karijeri.

POGLEDAJTE BIRAGHIJEV LUKAVI POTEZ

Ovo mu je, naime, tek deseti u Serie A. Hrvatski reprezentativac Josip Brekalo trijumf svoje momčadi je odgledao s klupe.

U drugoj utakmici dana Lazio je u 24. kolu na Olimpicu svladao Sampdoriju s 1:0, a pogodak vrijedan tri boda zabio je Luis Alberto u 80. minuti.

13. travanj 2024 19:03