CARMELO IMBESI/LIVEMEDIA/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA
POGLEDAJTE GOLOVE

Nikola je zabio svoja prva dva pogotka u ovoj sezoni, oba u prvom poluvremenu
Piše: SNObjavljeno: 22. rujan 2021. 20:28

U debiju je srušio Romu (3:2), a danas je dodao novi bod otkako je preuzeo Veronu. Igor Tudor i njegovi igrači remizirali su kod Salernitane (2:2), a na utakmici je briljirao nekadašnji Vatreni.

Nikola Kalinić dobio je priliku od prve minute u napadu i u potpunosti opravdao povjerenje svog sunarodnjaka.

Bivši napadač hrvatske nogometne reprezentacije prvo je iskusno ispratio dodavanje Caprarija u sedmoj minuti te zatresao mrežu za vodstvo svoje momčadi, a potom i u 29. majstorski prebacio Slovenca Vida Beleca za 0:2. Igru je napustio u 56. kada ga je zamijenio Giovanni Simeone.

POGODAK KALINIĆA ZA 0:1 POGLEDAJTE OVDJE

POGODAK KALINIĆA ZA 0:2 POGLEDAJTE OVDJE

No niti dva Kalinićeva pogotka nisu bila dovoljna. Cedric Gondo je još u drugoj minuti nadoknade u prvom poluvremenu smanjio na 1:2, a onda je Mamadou Coulibaly u 76. zabio za, kako će se pokazati, konačnih 2:2.

Verona nakon pet odigranih kola ima četiri boda. Sva četiri osvojili su u dvije utakmice u kojima ih je s klupe vodio Tudor.

POGODAK ZA 1:2 POGLEDAJTE OVDJE

POGODAK ZA 2:2 POGLEDAJTE OVDJE

19. travanj 2024 19:05