ALBERTO PIZZOLI Afp
SERIE A

Hrvatski nogometaš Ante Rebić nije konkurirao za pobjednički sastav u ovom susretu
Piše: HinaObjavljeno: 20. svibanj 2023. 22:49

Lakoćom su nogometaši Milana upisali domaću pobjedu u 36. kolu Serie A, s 5:1 je pobijeđena Sampdoria, čime je Milan prekinuo niz od tri poraza upisanih u Serie A i Ligi prvaka.

U prvom poluvremenu Milan je stvorio prednost od 3:1 nakon jednog gola Rafaela Leaa i dva Oliviera Girouda. Na drugoj strani je strijelac bio veteran, 40-godišnji Quagliarella.

Raspucan je Milan bio u nastavku pa je Giroud tako kompletirao ‘hat-trick‘, dok je pogodak dao i Španjolac Brahim Diaz koji je opet bio zapažen u Milanovoj igri. U prvom poluvremenu je upisao dvije asistencije.

SAŽETKE UTAKMICE POGLEDAJTE OVDJE.

Milan je ovom pobjedom ostao u igri za treće ili četvrto mjesto, koja vode prema Ligi prvaka iduće sezone. Ima dva boda manje od Intera i bod manje od Lazija, ali te dvije momčadi tek moraju odraditi svoje dvoboje ovog kola.

Hrvatski nogometaš Ante Rebić nije konkurirao za Milan u ovom susretu.

Sampdoria, posljednja momčad na ljestvici Serie A, već je od ranije budući drugoligaš i član Serie B.

U nedjelju će igrati Lecce - Spezia, Torino - Fiorentina, Napoli - Inter i Udinese - Lazio, dok će se 36. kolo zaključiti u ponedjeljak utakmicama Roma - Salernitana i Empoli - Juventus.

26. travanj 2024 18:58