MASSIMO PAOLONE/LAPRESSE/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Massimo Paolone/lapresse/shutterstock Editorial/profimedia
SJAJAN POTEZ

Bologna je ovom pobjedom preskočila Napoli i zauzela četvrto mjesto Serie A
Piše: Emanuel KnjazObjavljeno: 17. prosinac 2023. 20:07

Hrvatski nogometaš Nikola Moro nastavlja s dobrim igrama za Bolognu. Ovaj 25-godišnjak zabio je za vodstvo u važnoj utakmici protiv Rome, izravnim rivalom na tablici u borbi za Ligu prvaka.

Bio je to njegov treći pogodak za Bolognu, drugi ove sezone, no prvi u novoj sezoni Serie A. Pogodak je postignut u 37. minuti u polukontri Bologne nakon što su Romini igrači izgubili loptu na polovici terena.

POGODAK NIKOLE MORE POGLEDAJTE OVDJE.

Remo Freuler povukao je akciju te sjajno dao na stranu Ndoyeu. Ovaj krilni napadač vidio je Moru kako dolazi iz pozadine te povratnom loptom pronašao mladog Hrvata koji je s 12 metara pospremio loptu u donji lijevi kut gola.

Bologna je s konačnih 2:0 u domaćoj pobjedi svladala Romu u 16. kolu talijanskog nogometnog prvenstva. Drugi gol postignut je početkom nastavka kada je Kristiansen u 49. minuti u vlastitu mrežu skrenuo ubačaj Fergusona.

Ovom pobjedom Bologna je skočila na četvrto mjesto s 28 bodova, jednim više od petog Napolija i šeste Fiorentine, odnosno tri više od sedme Rome.

03. svibanj 2024 03:52