WWW.IMAGEPHOTOAGENCY.IT/IMAGO SPORTFOTODIENST/PROFIMEDIA
‘BOMBA‘ U VLASTITU MREŽU

Bio je to prvoklasni nesporazum posljednje linije, a o toj će se sceni još dugo pričati
Piše: SNObjavljeno: 23. rujan 2023. 20:15

Nakon pet kola Serie A, Juventus je upisao prvi poraz. Sassuolo je na domaćem terenu srušio Staru damu s trijumfom 4:2, a svih 90 minuta za domaću momčad odigrao je Martin Erlić, i to kao kapetan momčadi. Bila je to utakmica u kojoj se klub iz Torina dvaput vraćao u igru, nakon što su dvaput bili u rezultatskom zaostatku, ali na kraju nisu uspjeli uhvatiti bodovni učinak.

Armand Laurienté doveo je Sassuolo u vodstvo u 12. minuti, dok je autogol Matíasa Viñe poravnao rezultat. Domenico Berardi ponovno je gurnuo domaćina u vodstvo prije kraja poluvremena, da bi Federico Chiesa u 78. minuti izjednačio. Međutim, četiri minute kasnije Andrea Pinamonti pogađa za novu prednost, dok je posljednji pogodak bio posebno upečatljiv.

Nakon nesporazuma zadnje linije, Federico Gatti pogodio je vlastitu mrežu s otprilike 25 metara udaljenosti od vrata. Teško se sjetiti puno bizarnijih autogolova kroz nogometnu povijest od ovog, dugo će se još pričati o toj sceni.

Bizaran autogol pogledajte OVDJE.

Sassuolo je ovim trijufom stigao do šest osvojenih bodova, dok je Juve na deset.

25. travanj 2024 01:57