CARMELO IMBESI/LIVEMEDIA/SHUTTERSTOCK EDITORIAL/PROFIMEDIA Carmelo Imbesi/livemedia/Shutterstock Editorial/Profimedia
GOLIJADA U GENOVI

Genoa i Hellas Verona Igora Tudora remizirali su 3:3 u 6. kolu Serie A
Piše: Hina, SNObjavljeno: 25. rujan 2021. 23:01

Hellas Verona vodila je 2:0 golovima Simeonea i Baraka do 77. minute, a onda je Genoa u samo 8 minuta zabila tri gola i stigla do preokreta.

Posebice je zanimljiv bio treći gol Destra u 85. minuti kojeg je zabio držeći bočicu s tekućinom za osvježavanje u ruci.

U prvoj minuti sudačke nadoknade za spas boda Hellas Verone zabio je Nikola Kalinić koji je u igru ušao u 66. minuti.

Destro drži bočicu s vodom
SCREENSHOT: REDDIT

Nakon ubacivanja s desne strane Kalinić je bio najviši u skoku i poentirao glavom s nekih šest, sedam metara.

Sve golove s utakmice pogledajte OVDJE.

Bio je to treći ovosezonski pogodak bivšeg hrvatskog reprezentativca koji je u srijedu bio dvostruki strijelac u 2-2 remiju protiv Salernitane.

Kalinić je u igru za Veronu ušao u 66. minuti, dok je Boško Šutalo za goste igrao drugo poluvrijeme. Milan Badelj je, pak, odigrao čitav susret za Genou.

Bila je ovo treća utakmica Tudora na klupi Verone i još nije izgubio, nakon pobjede protiv Rome uslijedila su dva neodlučena rezultata, pa je Verona sada 14. na ljestvici s pet bodova, koliko ima i 15. Genoa.

19. travanj 2024 20:31