Victor Osimhen

TIZIANA FABI Afp
SERIE A

Victor Osimhen zabio je za vodstvo u 65. minuti, ali nije to bilo dovoljno za trobod
Piše: HINAObjavljeno: 25. veljača 2024. 17:39

Dvoboj 26. kola talijanske Serie A između nogometaša Cagliarija i Napolija završio je bez pobjednika, domaćin je u 96. minuti zabio gol za konačnih 1-1.

Neuvjerljivi ove sezone Napoli, aktualni prvak Serie A, poveo je u 65. minuti golom svog najboljeg strijelca Osimhena. No, Napoli minimalnu prednost nije zadržao do kraja. Nakon inertne reakcije gostujuće obrane u 96. minuti je sve iskoristio Zito Luvumbo te je na oduševljenje domaćih navijača zabio za konačnih 1-1.

U posljednjih mjesec dana Napoli je ostvario samo jednu pobjedu i to kada je u završnici, nakon preokreta, svladao Veronu 2-1. Obje su momčadi ostale na istim pozicijama na ljestvici, Napoli je deveti, a Cagliari na pretposljednjem mjestu.

U prvom nedjeljnom ogledu, u dramatičnim trenucima u Torinu, Juventus je svladao Frosinone 3-2. Pogodak odluke postigao je Rugani u 95. minuti, a prije toga je dvostruki strijelac za Juventus bio Vlahović. Za goste su golove dali Cheddira i Brescianini.

Posljednje dvije utakmice ovog kola na rasporedu su u ponedjeljak, a sastaju se Roma - Torino i Fiorentina - Lazio.

27. travanj 2024 15:41