ANDREA PATTARO Afp
TRIJUMF U VENECIJI

Dvojica Hrvata igrala su važne uloge u rutinskoj pobjedi koja je prvaka zadržala u vrhu
Piše: HinaObjavljeno: 27. studeni 2021. 22:41

Inter je u subotnjem večernjem terminu ostvario očekivanu pobjedu na gostovanju kod Venezije. Pogodak praktički vrijedan tri boda postigao je u 34. minuti Hakan Calhanoglu udarcem s ruba kaznenog prostora nakon akcije u kojoj je sudjelovao i naš Marcelo Brozović.

CALHANOGLUOV POGODAK POGLEDAJTE OVDJE.

Kad se činilo da će to biti jedini gol na utakmici, Inter je u sedmoj minuti sudačke nadoknade s bijele točke povisio na konačnih 2:0, strijelac je bio Lautaro Martinez.

Nerazzurri su i dalje treći, zaostatak za vodećim dvojcem smanjili su na samo jedan bod, no Milan i Napoli igraju u nedjelju.

Bila je to rutinska utakmica za goste iz Milana koji su znalački sačuvali prednost u susretu u kojem su imali veliku dominaciju. Neumorni Brozović je odradio cijeli susret, dok je Ivan Perišić zamijenjen u 82. minuti.

Izvještaj s velikog okršaja Juventusa i Atalante te ostalih utakmica pročitajte OVDJE

20. travanj 2024 05:55