Ivan Perišić je doveo Inter u vodstvo protiv Milana

ALBERTO PIZZOLI Afp
DRAMATIČAN DERBI

Hrvatski reprezentativac je u 38. minuti doveo Inter u vodstvo nakon ubačaja Calhanoglua
Piše: Sportske novostiObjavljeno: 05. veljača 2022. 19:59

Inter je u 24. kolu Serie A u subotu od 18 sati ugostio gradskog rivala Milan u velikom derbiju talijanske lige. Domaćin je bolje otvorio susret i dobro zatvorio prilaze svojem golu. Zabili su već u 10. minuti preko Dumfriesa, ali taj gol je poništen zbog zaleđa.

Ipak, onaj u 38. minuti je itekako važeći, a zabio ga je naš Ivan Perišić. Hrvatski je reprezentativac odlično ispratio centaršut Calhanoglua iz kornera i znalački zabio u donji desni kut. Neobranjivo čak i za odličnog Maignana.

PERIŠIĆEV GOL POGLEDAJTE OVDJE.

Francuski napadač Olivier Giroud pogodio je za izjednačenje u 75. minuti kada je pravovremeno utrčao na asistenciju Brahima Diaza.

IZJEDNAČUJUĆI POGODAK OLIVIERA GIROUDA POGLEDAJTE OVDJE.

Neočekivani preokret inicirao je također Giroud. Okrenut leđima fantastičnim se driblingom otresao De Vrija i zatim neobranjivo pogodio 'malu' mrežu iako je taj udarac Handanović dirao.

GIROUDOV POGODAK ZA PREOKRET POGLEDAJTE OVDJE.

Na kraju je završilo 2:1 za Milan koji se tako približio Interu na bod zaostatka, uz utakmicu više od aktualnih prvaka.

27. travanj 2024 00:08