MARCO BERTORELLO Afp
VLAHOVIĆ ZABIO DVA GOLA

Juventus je uz dva gola srpskog reprezentativca na na kraju ipak razveselio domaće navijače
Piše: HinaObjavljeno: 25. veljača 2024. 15:04

Nogometaši Juventusa pobijedili su u 26. kolu Serie A Frosinone s 3:2 golom u 95. minuti.

Tek šesnaestoplasirani Frosinone pošteno je namučio Juve u Torinu, koji je do pobjede došao golom Danielea Ruganija duboko u sudačkoj nadoknadi.

Juventus je u vodstvo doveo Dušan Vlahović pogotkom već u trećoj minuti, ali gosti su na užas domaćih navijača sve preokrenuli u dvadesetak minuta.

Prvo je Cheddira u 14. minuti izjednačio, da bi Brescianini u 27. doveo goste u vodstvo. Samo pet minuta poslije junak Juvea Dušan Tadić ponovno je matirao gostujućeg vratara za 2:2. Taj rezultat bio je na semaforu sve do 95. minute, kada je Rugani zabio za pobjedu.