Screenshot: Reddit
SJAJAN POTEZ

Piše: Sportske novostiObjavljeno: 12. svibanj 2019. 18:15

Sjajnu su utakmicu u sklopu 36. kola Serie A odigrali Torino i Sassuolo.

Slavio je Sassuolo s 3:2 i tako skočio na šesto mjesto ljestvice koje vodi u Europu sljedeće sezone, a junak susreta bio je Andrea Belotti.

On je u susretu prešao put od tragičara do junaka. Sassuolo je vodio 1:0 i 2:1, a Torino se dva puta vraćao i naposlijetku preokrenuo. U 17. minuti Belotti je promašio jedanaesterac kod rezultata 0:0.

U 56. minuti Belotti je zabio svoj prvi gol na susretu za 1:1, a u 82. minuti je kod rezultata 2:2 zabio spektakularan gol škaricama za konačnih 3:2. Preostali gol za Torino zabio je Simone Zaza u 81. minuti, dok su strijelci za Sassuolo bili Mehdi Bourabia (27') i Pol Lirola (71').

30. travanj 2024 14:20