ALBERTO PIZZOLI Afp
TRI GOLA U DODANOM VREMENU

Nogometaši Milana pobijedili su u gostima Empoli s 3:1 u 8. kolu Serie A
Piše: SNObjavljeno: 01. listopad 2022. 22:50

Dugo se aktualni talijanski prvak mučio, nije uspijevao slomiti otpor žilavog suparnika, a onda je u igru ušao naš Ante Rebić.

Igrala se 73. minuta kada je Rebić ušao u igru, a šest minuta kasnije upisao se među strijelce. Valja naglasiti da je veliku većinu poslao odradio Rafael Leao koji je pronaš po desnoj strani, poslao fantastično loptu u sredinu, a tamo je Rebić bio na pravom mjestu i prisebno poslao loptu u mrežu prizemnim udarcem.

Gol Rebića pogledajte OVDJE.

Rebiću je to bio treći ovosezonski gol i prvi nakon 13. kolovoza. U međuvremenu je propustio čak pet utakmica zbog ozljede.

Bajramijev gol za 1:1 pogledajte OVDJE.

I kada se činilo da je nova pobjeda Milana nadohvat ruke, prava drama. U drugoj minuti Bajrami je majstorski zabio iz slobodnog udarca za 1:1 i činilo se da će završiti remijem.

Gol Milana za 2:1 pogledajte OVDJE.

Onda u 4. minuti sudačke nadoknade Ballo-Toure trese mrežu nakon dodavanja Krunića glavom, da bi konačnih 3:1 postavio Leao na dodavanje Rebića u 7. minuti dodanog vremena.

Gol Leaa za konačnih 3:1 pogledajte OVDJE.

19. travanj 2024 21:29