FEDERICO PROIETTI Dppi Via Afp
ISKORISTILI IGRAČA VIŠE

Nogometaši Rome pobijedili su na svom Olimpicu Sampdoriju s 3-0 u dvoboju 28. kola Serie A
Piše: HinaObjavljeno: 02. travanj 2023. 20:41

Sve se u ovoj utakmici okrenulo u 52. minuti kada je Kolumbijac Murillo zaradio drugi žuti karton i time Sampdoriju ostavio s desetoricom na terenu. Od tada je Roma počela naplaćivati igrača više pa je povela u 57. minuti golom Wijnalduma.

Ogled je odlučen u završnici te je Dybala u 88. realizirao jedanaesterac za 2-0, dok je u nadoknadi El Shaarawy postavio konačnih 3-0.

Sve golove s utakmice Roma - Sampdoria možete pogledati OVDJE.

Roma je i dalje u borbi za jedno od prva četiri mjesta koja vode prema Ligi prvaka. Sada se bodovno izjednačila s Interom koji je treći. Sampdoriji i dalje opasni gori pod nogama i sve je bliže Serie B. Ostala je na pretposljednjem mjestu ljestvice,

U ponedjeljak će se odigrati posljednje dvije utakmice ovog kola, a sastaju se Empoli - Lecce i Sassuolo - Torino.