Olivier Giroud kao vratar

Screenshot/twitter
FRANCUSKA HOBOTNICA

VIDEO Šou u Genoi: Isključena oba vratara, Giroud stao na gol pa ludom intervencijom spasio Milan

Gosti su stigli do pobjede sjajnim pogotkom Christian Pulišića u 87. minuti
Piše: Hina, SNObjavljeno: 07. listopad 2023. 23:08

U posljednjem subotnjem ogledu osmog kola talijanske Serie A nogometaši Milana su svladali Genou u gostima 1-0 i time došli na vrh ljestvice.

Domaći sastav kroz cijelu utakmicu se branio, a pokleknuo je u samoj završnici. Odlično se pred suparničkim vratima snašao Pulišić te je pogodio za veliku pobjedu svoje momčadi i dolazak na vrh ljestvice.

U 98. minuti vratar Milana Maignan je dobio crveni karton zbog prekršaja na rubu gostujućeg šesnaesterca, a kako je Milan dotad napravio sve izmjene na vrata je morao stati jedan od igrača. Odgovornost je preuzeo napadač Giroud, a igrač Genoe Gudmundsson je iz slobodnog udarca pogodio gredu. Francuz je u završnici, kod izgledne prilike za Genou, sjajno reagirao kao vratar i sačuvao pobjedu svojoj momčadi.

Nakon toga je još jednom Giroud kao vratar sjajno intervenirao i sačuvao Milanu tri boda. Da cijela situacija bude bizarnija, i Genoi je, u 13. minuti sudačke nadoknade, zbog drugog žutog kartona isključen vratar Martinez.

Milan trenutačno ima dva boda više od gradskog rivala Intera te četiri više od Juventusa.

17. travanj 2024 15:29