Giovanni Evangelista/lapresse/profimedia
OBRAT U NADOKNADI

Marin Pongračić odigrao je čitav susret u dvoboju 23. kola Italije
Piše: HINAObjavljeno: 02. veljača 2024. 23:00

Hrvatski stoper Marin Pongračić odigrao je čitav susret za Lecce koji je u dvoboju 23. kola talijanskog nogometnog prvenstva kao domaćin svladao Fiorentinu sa 3-2 (1-0) u susretu punom preokreta.

Lecce je dominirao prvim poluvremenom, dva puta su domaći igrači tresli okvir gola, a u vodstvo ih je sjajnim slobodnim udarcem doveo Oudin (16). No, u nastavku je prvo Mandragora (50) udarcem s distance poravnao da bi Beltran (67) iskoristio kardinalnu grešku domaćeg vratara Falconea za preokret. Taj je rezultat stajao sve do same završnice, a onda je Piccoli (90) glavom poravnao da bi Dorgu (90+2) dvije minute potom snažnim udarcem pospremio jedan odbijanac u mrežu za veliko slavje na tribinama.

PRVI GOL LECCEA POGLEDAJTE OVDJE

DRUGI GOL LECCEA POGLEDAJTE OVDJE

POGODAK ZA POBJEDU POGLEDAJTE OVDJE

Lecce je ovom pobjedom stigao na 13. mjesto sa 24 boda, šest više od 18. Cagliarija koji je u zoni ispadanja, dok je Fiorentina ostala šesta sa 34 boda.

Na čelu je Inter sa 54 boda, jedan manje uz utakmicu više ima drugi Juventus.

03. svibanj 2024 23:31