Paolo Bruno/Getty Images
36. KOLO SERIE A

Piše: HinaObjavljeno: 11. svibanj 2019. 22:45

Nogometaši Atalante nastavljaju svoj pohod prema Ligi prvaka nakon što su u Bergamu svladali Genou s 2-1.

Atalanta je pobjedom skočila čak na treće mjesto prestigavši Inter. Za momčad iz Bergama je Mario Pašalić igrao prvo poluvrijeme.

Lazio je slavio kod Cagliarija s 2-1 u borbi za Europu. Milan Badelj je igrao do 62. minute za goste, dok je Filip Bradarić upao u 61. minuti, a Darijo Srna bio na klupi domaćina. U 41. minuti Badelj se zamalo upisao u strijelce, i to u velikom stilu. Opalio je hrvatski veznjak s oko 25 metara, a domaći vratar Alessio Cragno ispružio se na golu i uz pomoć grede zaustavio bombu našeg reprezentativca.

Juventus je odavno osigurao titulu, na vodećoj je poziciji s 89 bodova. Drugo mjesto drži Napoli sa 73, treća je Atalanta sa 65, a na četvrtoj je poziciji Inter sa 63 boda. Do kraja Serie A ostala su još dva kola.

Milan slavio u gostima kod Fiorentine i ostao u utrci za Ligu prvaka

U susretu 36. kola Serie A u Firenci su nogometaši Milana bili bolji od Fiorentine s 1-0 i ostali u utrci za Europu.

Milan je slavio golom Calhanoglua u 35. minuti, a u drugom dijelu je vratar Donnaruma spašavao goste.

Milan je peti s 62 boda, a Fiorentina 13. s 40 bodova.

19. travanj 2024 11:42