GABRIEL BOUYS Afp
PAO JE LAZIO

VIDEO Veliki preokret Intera u derbiju: Zabili dva gola u razmaku od pet minuta, Lautaro dvostruki strijelac

U prvoj utakmici nedjeljnog programa talijanske Serie A Inter je pobijedio Lazio s 3:1
Piše: HinaObjavljeno: 30. travanj 2023. 14:30

Poraz Lazija znači da ukoliko Napoli danas pobijedi Salernitanu osigurao je i matematički naslov prvaka Italije.

Henrih Mhitarjan je zabio gol za Inter u 26. minuti, ali je poništen nakon VAR provjere zbog zaleđa. Gosti četiri minuta kasnije zabijaju za vodstvo a strijelac je Felipe Anderson.

Gol Lazija za 0:1 možete pogledati OVDJE.

Inter u drugom poluvremenu radi preokret. Najprije u 77. minuti Lautaro Martinez izjednačuje, a Robin Gosens u 83. minuti povećava na 2-1. Martinez u 90 minuti zabija svoj drugi gol na utakmici za konačnih 3-1. Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović je odigrao svih 90 minuta za Inter.

Prvi gol Lautara Martineza za 1:1 možete pogledati OVDJE.

Ako Napoli, koji je vodeći na ljestvici sa 78 bodova, pobijedi danas Salernitanu (utakmica počinje u 15,00 sati), imat će 20 bodova prednosti ispred Lazija (61) i šest kola prije kraja što rimski klub to više neće moći stići. U slučaju remija, Napolitancima će ipak trebati bod da osiguraju naslov.

Pogodak Gosensa za potpuni preokret Intera pogledajte OVDJE.

Drugi gol Lautara Martineza za konačnih 3:1 pogledajte OVDJE.