Dušan Vlahović

MARCO BERTORELLO Afp
TO MU ZBILJA NIJE TREBALO

Susret 33. kola Serie A između Juventusa i Bologne u Torinu okončan je rezulttom 1-1 (0-0)
Piše: HinaObjavljeno: 16. travanj 2022. 20:47

Gosti iz Bologne bili su nadomak prve pobjede protiv Juventusa nakon 11 godina, sve do pete minute nadoknade vodili su sa 1-0, ali onda je Vlahović uspio spasiti bod domaćima.

Bolognu je u vodstvo u 52. minuti doveo Arnautović, a gosti su mirno držali tu prednost do 84. minute kada su u istoj akciji ostali bez dvojice igrača. Zbog prekršaja na Morati tik izvan kaznenog prostora isključen je Soumaoro, dok je potom Medel pokazao nevjerojatan nedostatak inteligencije. Zbog prosvjeda je prvo dobio žuti karton, ali to ga nije ušutkalo već je nastavio prigovarati sve dok ,u glavni sudac nije pokazao i drugi žuti, odnosno isključujući crveni karton.

Golove s utakmice Juventus - Bologna pogledajte OVDJE.

S dva igrača manje Bologna je odolijevala sve do pete minute nadoknade, a onda je Vlahović ipak uspio ugurati loptu u gol.

Četvrti Juventus sada ima 63 boda, osam manje od vodećeg Milana, šest manje od drugog Intera, a tri manje od trećeg Napolija, dok je Bologna ostala 13. sa 38 bodova.

REZULTATI 33. KOLA,

Petak:
Spezia - Inter 1-3 (Maggiore 88 / BROZOVIĆ 31, Lautaro 73, Alexis 90+3)
Milan - Genoa 2-0 (Leao 11, Messias 87)
Subota:
Cagliari - Sassuolo 1-0 (Deiola 42)
Sampdoria - Salernitana 1-2 (Caputo 32 / Fazio 4, Ederson 6)
Udinese - Empoli 4-1 (Ismajli 6-ag, Deulofeu 52, Pussetto 79, Samardžić 88 / Pinamonti 70-11m)
Fiorentina - Venezia 1-0 (Torreira 30)
Juventus - Bologna 1-1 (Vlahović 90+5 / Arnautović 52)