ANDREAS SOLARO Afp
SLAVLJE U RIMU

Neočekivan je ovo poraz za Sarrijevu momčad, nakon izvrsne serije rezultata u kojoj su se nalazili
Piše: HinaObjavljeno: 22. travanj 2023. 22:54

U susretu 31. kola talijanskog nogometnog prvenstva Torino, kojeg vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić je na gostovanju pobijedio Lazio sa 1-0. Pogodak odluke zabio je Ivan Ilić u 43. minuti na asistenciju hrvatskog reprezentativca Nikole Vlašića.

ASISTENCIJU VLAŠIĆA POGLEDAJTE OVDJE.

Hrvatski veznjak je za Torino odigrao cijeli susret, dok Toma Bašić nije nastupio kod domaćina.

Bila je ovo prva pobjeda Torina u zadnjih pet kola, te prvi poraz rimskog kluba nakon četiri uzastopne pobjede.

Torino je ovom pobjedom napredovo na deseto mjesto sa 42 boda, dok je Lazio i dalje drugi sa 61 bodom. U vodstvu je Napoli sa 75 bodova.

Sampdoria je odigrala 1-1 protiv Spezije ostavši na začelju Serie A.

Domaćin je poveo u 23. minuti golom Bruna Amionea, a izjednačio je Daniele Verde u 59. minuti.

Sampa je ostala na začelju ljestvice sa 17 bodova, dok je Spezia na 17. poziciji sa 27 bodova.

09. svibanj 2024 02:43