LAPRESSE/DDP USA/PROFIMEDIA
SPEKTAKULARAN POTEZ

Hrvatski veznjak sjajno je opalio izvana i svladao domaćeg vratara udarcem pod samu gredu
Piše: SNObjavljeno: 27. studeni 2023. 22:42

Bologna je u 13. kolu talijanske Serie A slavila s 2:0 protiv Torina koji vodi hrvatski trener Ivan Jurić.

Veznjak Vatrenih Nikola Vlašić postigao je spektakularan pogodak u 18. minuti koji je, nažalost, nekoliko minuta kasnije poništen.

GIUSEPPE MAFFIA Nurphoto Via Afp

Sudac Andrea Colombo dobio je uputu iz VAR sobe da je prilikom pogotka došlo do zaleđa.

VIDEO PONIŠTENOG POGOTKA POGLEDAJTE OVDJE.

Naime, Vlašićevi suigrači nonšalantno su se vraćali iz nedozvoljene pozicije te time uprskali jedan od najljepših golova hrvatskoga veznjaka - postigao ga je slabijom, lijevom nogom pod samu gredu!

Tko zna kako bi se utakmica razvijala da je pogodak priznat, međutim božica Fortuna okrenula se domaćoj momčadi. Prvo je u 56. minuti mrežu zatresao Giovanni Fabbian nakon pogreške vratara Gemella, da bi konačan rezultat u sudačkoj nadoknadi postavio nizozemski napadač Joshua Zirkzee.

Spomenimo i da je s klupe Bologne u 81. minuti u igru ušao drugi veznjak Vatrenih - Nikola Moro.

Bologna je sada šesta na ljestvici s 21 bodom, a Torino je na 12. mjestu s pet bodova manje.

27. srpanj 2024 02:40